Сестра медична старша

Дорошенко Любов Миколаївна

Памятка

по виклику швидкої медичної допомоги.

 

  1.Набравши «103» і почувши відповідь:«швидка допомога», необхідно чітко і виразно повідомити  диспетчера:

-                    Що трапилось? (В разі виникнення надзвичайної ситуації необхідно, перш за все,         вказати загрозливі симптоми, а саме: «дитина знепритомніла», «сильна кровотеча»,       «дитина не дихає», «у дитини судоми», та інші).

-                     Точну адресу виклику.

-                    Прізвище, імя, вік дитини.

-                    Хто викликає ШМД з вказівкою П.І.Б. та посади.

 Забороняється викликати ШМД  дітям, неповнолітнім !!!

       2. Призначити відповідальну людину за зустріч бригади, супровід до місця            події.

       3. Фахівців бригади  ШМД повідомити про точний час виникнення                         надзвичайної  ситуації.

      4. В разі відсутності у дитини ознак  життя (дихання, серцебиття) негайно

почати проведення  реанімаційних заходів: штучного дихання і закритого масажу серця до приїзду  бригади ШМД силами педагогічного складу та медичного працівника закладу.

 

Як вберегти себе і свою дитину від гострих кишкових інфекцій

Якщо взимку найчастіше говоримо про застуди, грип, ГРВІ, то літо – пік росту кишкових захворювань. Така ситуація не лише в Україні, а й у всіх розвинутих країнах. Саме кишкові інфекції з усіх інфекційних захворювань найчастіше турбують дітей та стосуються дорослих. І якщо людина "відбувається" лише проносом, блюванням і незначним підвищенням температури тіла, то можна вважати, що їй пощастило, бо до кишкових інфекцій належать і такі небезпечні недуги, як черевний тиф, дизентерія, харчові токсикоінфекції, сальмонельоз, ботулізм, гастроентероколіти, вірусні гепатити.

Шлях потрапляння збудників до людини – фекально-оральний та контактно-побутовий, тобто внаслідок споживання інфікованих харчових продуктів чи води з їжею, через брудні руки (хвороби брудних рук).

Спека створює дуже сприятливі умови для розмноження збудників кишкових інфекцій, тому влітку потрібно бути дуже обережними, купуючи продукти харчування на ринках. До того ж, у цю пору року люди більш вразливі до таких інфекцій через те, що більше відпочивають на природі, а під впливом сонячного випромінювання знижується реактогенність організму.

Що є джерелом інфекції

"Підхопити" винуватців кишкових хвороб можна з придбаного на ринку м’яса, яєць, води, сиру, молока, сметани, кондитерських виробів з кремом, які зберігаються без належного температурного режиму, та інших продуктів харчування. Джерелом інфекції може бути і хвора людина з вираженими клінічними проявами недуги або здоровий "носій". Саме такі носії і становлять небезпеку, оскільки ведуть активний спосіб життя, контактують зі здоровими людьми, працюють на підприємствах, які випускають харчові продукти. Джерелом інфекції можуть бути також хворі тварини та птахи. У цьому разі, людина може інфікуватися, якщо споживатиме м’ясо інфікованої тварини чи внаслідок порушення режиму забою, транспортування і зберігання туш. Загрожують хворобами й інфіковані яйця домашньої або водоплавної птиці, що пройшли недостатню термічну обробку. Це ж стосується різноманітних страв, виготовлених з інфікованих яєць. До небезпечних у сенсі інфікування збудниками гострих кишкових інфекцій можна віднести й молоко та молокопродукти.

Відрізнити "на око" небезпечні і безпечні продукти неможливо, бо наявність збудників не впливає на смакові властивості, вигляд їх також не змінюється. Проявитися хвороба в людини може як протягом кількох годин після споживання інфікованої їжі, так і через дві доби. У лікарнях хворі найчастіше припускаютьщо причина їхньої недуги продукти харчуванняпридбані "з рукна обєктах стихійної торгівліна несанкціонованих ринкахїжаяка не пройшла достатньої термічної обробки.

Більшість спалахів кишкових хворобякі одночасно стосуються багатьох людейвиникають внаслідок недотримання санітарно-гігієнічних правил і термічного режиму обробки кулінарних виробівзалучення носіїв кишкових інфекцій до приготування страв на гостинахурочистостяхТому найчастіше влітку ми чуємо повідомлення про масові захворюванняспалахи кишкових інфекцій великої кількості людей на весілляхзабавахвипускних вечорах.

Як захиститися від кишкових "ворогів"

Перед приготуванням їжі та перед її споживанням обов’язково мийте руки з милом. Не забувайте мити руки після відвідування туалету, навчайте цьому дітей. Не споживайте м’ясні та молочні продукти, придбані на стихійних ринках, з рук приватних осіб, де немає жодного контролю якості продукції. Заборонено вживати сире молоко та самоквас.

Не використовуйте для пиття, приготування їжі та миття посуду воду з незнайомих джерел водопостачання (ріки, озера, підземні джерела, поверхневі води). Для пиття і приготування їжі придатна вода з централізованих джерел водопостачання (після 7-10 хвилинного кип’ятіння ) та бутильована питна вода, яку можна придбати у магазинах.

         Уважно оглядайте упаковки продуктів харчування, особлива увага – на терміни придатності. Краще не купити продукт взагалі, ніж придбати залежалий або прострочений.

Пам’ятайте, що, купуючи у торговельній мережі товар, споживачі мають право вимагати у продавця документи, які підтверджують якість і безпеку продукції.

Подорожуючи, не беріть в дорогу продукти, які швидко псуються: ковбасні, молочні, кулінарні, кондитерськівироби, багатокомпонентні м’ясні салати, паштети та інші продукти, що потребують охолодження при зберіганні. Зберігання готової страви без холодильника не повинно перевищувати двох годин. При кожному споживанні страву потрібно піддавати повторній термічній обробці. Не вживайте самі і не давайте дітям немиті фрукти та ягоди. Свіжі овочі, фрукти, ягоди перед вживанням спочатку вимийте теплою проточною водою, а потім обдайте окропом.

Не вживайте продукти харчування, якщо вони викликають найменші сумніви щодо якості.

Не їжте гриби, ягоди, трави чи інші рослини, якщо не впевнені, що вони їстівні. У туристичних мандрівках для миття посуду, рук використовуйте лише кип’ячену воду.

У лісі, на пляжі, на галявинах виключайте контакт продуктів з ґрунтом чи піском.

Знищуйте мух та захищайте від них харчові продукти. Утримуйте в належному стані свої садиби, двори, вбиральні.     

При перших ознаках хвороби – негайно звертайтеся до лікаря. Жодного самолікування, бо це ризик для життя. Якщо захворів хтось у компанії – його необхідно ізолювати від решти коллективу.

 

 

Профілактика та лікування ГРВІ у дітей

      З початком холодної пори року в Україні різко зростає кількість гострих респіраторно-вірусних інфекцій як серед дорослого, так і серед  дитячого населення. Поради щодо лікування та профілактики ГРВІ у дітей дає головний дитячий інфекціоніст МОЗ України проф. Крамарєв Сергій Олександрович :

Основні принципи лікування дітей з ГРВІ:

       - застосування етіотропних, противірусних препаратів, індукторів інтерферонів;
       - температура приміщення, в якому перебуває хворий, повинна бути в межах 22-24 градуси за Цельсієм;

       - при ГРВІ однаково небезпечним є як переохолодження хворого, так і перегрівання. Сильне закутування може викликати підвищення температури тіла;
      - Необхідною умовою лікування ГРВІ є часте провітрювання приміщень, але за умови відсутності протягів;

      - Харчування хворого повинне бути повноцінним та легко засвоюваним і складатися переважно з фруктів, овочів, каш, риби. М`ясні, смажені, жирні, гострі блюда можуть викликати підвищення температури тіла хворого;
      - Дитина повинна багато пити: соки, морси, компоти, чай з лимоном, малиною, калиною, мінеральна столова вода без газу;

      - Застосування рослинних адаптогенів ( ехінацея, елеутерокок тощо ) і полівітамінів за призначенням лікаря протягом усього періоду хвороби і ще протягом тижня після видужання;

 

Лікування окремих  симптомів ГРВІ:

1)    зниження температури тіла, що вище 38-38,5 градусів Цельсія. Для цього доцільніше використати парацетамол або ібупрофен.

2)    Ліквідація закладеності носа. Це може бути здійснено шляхом закапування у носові ходи теплого фізіологічного розчину, дитячих крапель для носа.

 

3)    Використання відхаркувальних засобів і препаратів, що розріджують мокротиння, адаптованих для дітей.

Профілактика ГРВІ у дітей:

1.     Вакцинація проти грипу.

2.     Повноцінне харчування із включенням у раціон достатньої кількості овочів і фруктів, вітамінів.

     3. Поступове загартування з використанням фізичних вправ і водних процедур.
    4. Включення в раціон харчування, особливо в сезон підйому ГРВІ, природних фітонцидів – часнику і цибулі.

    5. Постійне провітрювання приміщень та їх вологе прибирання. Регулювання вологості повітря в приміщеннях є одним з важливих способів профілактики ГРВІ. Встановлено, що максимальна інактивація вірусу парагрипу відбувається при вологості повітря 80%, грипу – при вологості повітря 50%, респіраторно-синцитіального вірусу – при вологості повітря від 30% до 80%.

    6. Проведення перед осінньо-зимовим сезоном загальнозміцнюючих курсів рослинними адаптогенами (ехінацея, елеутерокок тощо) і полівітамінами.
      

Важливо!

 

Всі медикаменти повинні вживатись лише за призначенням лікаря у відповідності з віком та станом дитини.

Що має бути в домашній аптечці?

 Як часто бувають ситуації, коли хтось з домочадців несподівано хворіє, а найнеобхідніших ліків немає. Домашня аптечка - це необхідність, вона повинна допомагати надати швидку й ефективну допомогу, коли піднялася температура, заболів живіт або зуб, піднявся тиск, а також при травмах і опіках.

 

Але якщо ви не лікар, то можете не знати, що повинно бути в домашній аптечці, щоб вона була універсальною і відповідала всім необхідним вимогам.

Основний склад.

Якщо ви задумалися про те, що повинно бути в домашній аптечці, то почніть складати її з найпростіших і необхідних ліків та препаратів . Перш за все, кількість придбаних ліків. Так як у всіх медикаментів є свій термін придатності, немає сенсу закуповувати їх в промислових масштабах, особливо, якщо деякими з них ви користуєтеся вкрай рідко. Оптимально - якщо ліків вистачить на 4 - 5 днів інтенсивного вживання. Такий термін встановлюється з розрахунку, що хвороби не приходять за графіком, іноді вони трапляються в період свят і вихідних, коли лікаря з поліклініки викликати неможливо.

Перш за все, в аптечці повинні бути засоби, які потрібні при наданні термінової допомоги. При опіках, переломах, подряпинах та синцях завжди потрібно приблизно один і той же комплект ліків. Обов'язково повинна бути вата, бинти, кілька пляшечок з перекисом водню, жгут для зупинки кровотечі, йод, зеленка, пластир, шприци, ножиці і пінцет. Від опіків досить мати спеціальну мазь „Пантенол”. Всі ці засоби допоможуть зупинити кровотечу, продезінфікувати рану, надати першу допомогу до приїзду лікаря.

Крім цього, в аптечці необхідні ліки на випадок несподіваної хвороби. Почнемо з знеболюючих. Найчастіше люди скаржаться на головний, зубний біль та біль у животі. Тому вам знадобиться аспірин, но-шпа, анальгін або кеторол. Ці ліки допоможуть швидко зняти больовий симптом. Але вони не усувають причину болю, про це потрібно пам'ятати і не відкладати візит до лікаря.

На випадок кишкових розладів вам знадобляться проносні і закріплюючі препарати. Це можуть бути активоване вугілля, мезим форте, лінекс або інші, які вам рекомендує лікар. Непогано мати клізму про всяк випадок - іноді вона може знадобитися. Тому варто пам'ятати, що при гострому болі в животі не можна вживати знеболюючі ліки, а треба терміново викликати швидку. Інакше ви знімете біль а діагностувати, що ж саме у вас болить, буде дуже складно, а це може бути небезпечно для життя.

Наступний комплект ліків - це препарати проти простудних захворювань. Вам будуть потрібні цитрамон, парацетамол, антибіотики (тільки за призначенням лікаря), таблетки і сиропи від кашлю - теж за рекомендацією лікаря. Не зайвим буде градусник, інгалятор, піпетка, кілька стерильних респіраторів, вітаміни С. Якщо в будинку є діти, то всі ліки для них повинні бути виписані за рецептом лікаря і відповідати віку.

Додаткові ліки.

Що має бути в домашній аптечці, крім основних ліків? Це ті препарати, які можуть знадобитися рідко або ті, якими ви користуєтеся регулярно. Сюди можуть входити заспокійливі препарати, снодійне, ліки для хронічних захворювань, які потрібні вам регулярно, наприклад, ліки для діабетиків. Тут же можуть бути гігієнічні або протизаплідні засоби.

Як зберігати?

Зберігати аптечку просто. По-перше, для цього знадобиться ящик або коробка з кількома відділеннями. На них рекомендовано зробити написи, щоб ви могли зрозуміти, де які ліки лежать. Деякі препарати потрібно зберігати при кімнатній температурі, інші в холодильнику - ця інформація завжди вказана в інструкції. І всі вони повинні зберігатися в темному місці подалі від прямих сонячних променів. Важливо зберігати інструкції до ліків, щоб завжди точно визначити термін придатності, показання до застосування та дозування. Ті ліки, якими ви користуєтеся часто, повинні зберігатися на виду, інші, такі як бинти або мазі від опіків, можна прибрати в шафу. Багато хто зберігає ліки у ванній, це велика помилка, тому що ліки можуть зволожитися і зіпсуватися.

У всіх свій погляд на те, що повинно бути в домашній аптечці. Але незаперечно, що крім звичних ліків, якими ви користуєтеся часто, в ній має бути набір препаратів, які можуть знадобитися в екстрених випадках. Якщо все це буде в наявності, ви завжди можете бути впевнені в тому, що впораєтеся з першими ознаками хвороби або з травмою до приїзду лікаря.

 

Але краще не хворійте і будьте здорові!