Режим дня вікових груп на 2019-2020 навчальний рік

 

Осінній, зимовий, весняний періоди

Режимні процеси

Група №1 «Горобинка»

ранній вік

Група №2 «Полуничка»

4-й рік життя

Група №4 «Золота рибка»

5-й рік життя

Група №5 «Берізка»

5-й рік життя

Група №6 «Ромашка»

6-й рік життя

Група №3 «Віночок»

6-й рік життя

Прийом дітей. Ранковий фільтр. Ігрова діяльність

6.30 – 7.30

6.30 – 7.30

6.30 – 7.30

6.30 – 7.30

6.30 – 7.30

6.30 – 7.30

Ранкова гімнастика, індивідуальне спілкування

7.30 – 8.10

7.30 – 8.10

7.30 – 8.25

7.30 – 8.25

7.30 – 8.30

7.30 – 8.30

Підготовка до сніданку. Сніданок

8.10 – 8.30

8.10 – 8.30

8.25 – 8.45

8.25 – 8.45

8.30 – 8.50

8.30 – 8.50

Ігри, підготовка до організованої діяльності.

8.30 – 9.00

8.30 – 9.00

8.45 – 9.00

8.45 – 9.00

8.50 – 9.00

8.50 – 9.00

Організована  діяльність (колективні та індивідуальні форми  роботи з дітьми)

9.00 – 9.45

9.00 – 9.50

9.00 – 10.25

9.00 – 10.25

9.00 – 10.50

9.00 – 10.50

Підготовка до прогулянки

9.45 – 10.10

9.50 – 10.15

10.25 – 10.40

10.25 – 10.40

10.50 – 11.00

10.50 – 11.00

Прогулянка

10.10 – 11.40

10.15 – 12.00

10.40 – 12.20

10.40 – 12.20

11.00 – 12.30

11.00 – 12.30

Повернення з прогулянки.

11.40 – 12.00

12.00 – 12.20

12.20 – 12.35

12.20 – 12.35

12.30 – 12.40

12.30 – 12.40

Обід

12.00 – 12.30

12.20 – 12.50

12.35 – 13.05

12.35 – 13.05

12.40 – 13.10

12.40 – 13.10

Сон

12.30 – 15.00

12.50 – 15.00

13.05 – 15.05

13.05 – 15.05

13.10 – 15.20

13.10 – 15.20

Поступовий підйом,  загартувальні процедури

15.00 – 15.15

15.00 – 15.20

15.05 – 15.25

15.05 – 15.25

15.20 – 15.40

15.20 – 15.40

Полуденок

15.15 – 15.35

15.20 – 15.40

15.25 – 15.45

15.25 – 15.45

15.40 – 16.00

15.40 – 16.00

Організована діяльність (розваги), самостійна ігрова діяльність,

індивідуальна, корекційна робота

 

15.35 – 16.35

 

15.40 – 16.40

 

15.45 – 16.45

 

 

15.45 – 16.45

 

16.00 – 17.00

16.00 – 17.00

Підготовка до прогулянки. Прогулянка

16.35 – 18.30

16.40 – 18.30

16.45 – 18.30

16.45 – 18.30

17.00 – 18.30

17.00 – 18.30


Розподіл навчального навантаження на дитину на тиждень

Інваріантна складова

 



Види діяльності

за освітніми лініями

Кількість занять на тиждень

 за віковими групами

Група №1 (ранній вік

від 2 до 3 років)

Група №2
 (молодший вік, від 3  до 4  років)

Групи №4, №5  
 (середній вік, від 4  до 5 років)

Групи №6, №3
 (старший вік, від 5 до 6 (7) 
років)

Ознайомлення із соціумом:

-

1

1

1

-патріотичне виховання;  

-ознайомлення з предметним довкіллям; 

1

1

1

1

- ознайомлення з працею дорослих

-

-

-

1

Ознайомлення з природним довкіллям         

1

1

1

2

Художньо-продуктивна діяльність:

2

2

2

2

-музична діяльність

-малювання

0,5

0,5

1

1

-ліплення

0,5

0,5

1

1

-аплікація

0,5

0,5

0,5

0,5

-конструювання

0,5

0,5

0,5

0,5

Сенсорний розвиток 

2

-

-

-

Логіко-математичний розвиток   

-

1

1

2

Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування:

 

1

 

1

 

1

 

1

-мовленнєва діяльність, мовленнєве спілкування, розвиток мовлення;

-навчання дітей другої мови

 

1

1

1

-пропедевтичний курс навчання грамоти

 

 

 

1

-художньо-мовленнєва діяльність*

1

1

1

 

Здоров’я та фізичний розвиток**

Заняття ЛФК

2

2

2

2

2

2

2

2

Загальна кількість занять

на тиждень

10

11

12

15

*Художньо-мовленнєва діяльність з дітьми старшого дошкільного віку проводиться в ІІ половину дня (включати в спостереження, театралізовану діяльність)

 

** Години, передбачені для фізкультурних занять, не враховуються під час визначення гранично допустимого навчального навантаження на дітей


Розклад  організованої  діяльності з дітьми в СДНЗ №232 на 2019/2020 навчальний рік

ПОНЕДІЛОК

група № 1 «Горобинка»,

3-йр.ж

група № 2

«Полуничка»,

4-й р.ж

група №4

«Золота рибка»,

5-йр.ж

група №5

«Берізка»,

5 –й р.ж

група №6

«Ромашка»,

6-й р.ж

група №3

«Віночок»,

6-й р.ж

9:00-9:10 Ознайомлення з соціумом (ознайомлення з предметним довкіллям)

 

9:20 – 9:35

Здоровя та фізичний розвиток

9:00-9:15

Здоровя та фізичний розвиток

 

9:30-9:45

Ознайомлення з соціумом (ознайомлення з предметним довкіллям)

 

16:00 -16:15 

Художньо-продуктивна діяльність (малювання/ліплення)

9:00-9:40

Здоровя та фізичний розвиток (ЛФК)//  Заняття  з  практичним психологом

 

09:50 – 10:10

Художньо-продуктивна діяльність (музична діяльність)

 

16:00  - 16:20

Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування (художньо-мовленнєва діяльність)

 

9:00  - 9:20

Ознайомлення з соціумом (ознайомлення з предметним довкіллям

 

9:35 – 10:05

Здоровя та фізичний розвиток (ЛФК)//

Заняття  з   практичним  психологом

 

10:20 – 10:40

Художньо-продуктивна діяльність (музична діяльність)

 

16:00  - 16:20

Художньо-продуктивна діяльність (аплікація/конструювання)

9:009:25

Художньо-продуктивна діяльність (музична діяльність)

 

9:35- 10:00 Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування (мовленнєва діяльність, мовленнєве спілкування, розвиток мовлення)

 

10:10-10:50

Здоровя та фізичний розвиток (ЛФК)// Заняття  з   практичним  психологом

 

16:00 – 16:25

Художньо-продуктивна діяльність (малювання)

9:00- 9:25

Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування (мовленнєва діяльність, мовленнєве спілкування, розвиток мовлення)

 

9:35 – 10:00

Художньо-продуктивна діяльність (малювання)

 

10:10 -10:40

Здоровя та фізичний розвиток

 

16:00—16:25 Ознайомлення з соціумом (соціалізація)

 

 

 

ВІВТОРОК

група № 1 «Горобинка»,

3-йр.ж

група № 2

«Полуничка»,

4-й р.ж

група №4

«Золота рибка»,

5-йр.ж

група №5

«Берізка»,

5 –й р.ж

група №6

«Ромашка»,

6-й р.ж

група №3

«Віночок»,

6-й р.ж

9:00-9:15

Художньо-продуктивна діяльність (музична діяльність)

 

9:25-9:40

Сенсорний розвиток

 

16:00-16:15

Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування (художньо-мовленнєва діяльність)

 

 

9:00-9:30

Здоровя та фізичний розвиток (ЛФК)// Заняття  з практичним психологом

 

9:40- 9:55   Художньо-продуктивна діяльність (музична діяльність)

 

16:00 – 16:15 

Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування (художньо-мовленнєва діяльність)

9:00 -  9:20

Здоров’я та фізичний розвиток

 

9:30-9:50

Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування (мовленнєва діяльність, мовленнєве спілкування, розвиток мовлення)

 

16:00 – 16:20 

Художньо-продуктивна діяльність (аплікація/конструюва

ння)

 

9:00-9:20

Логіко-математичний розвиток  

 

9:30 – 9:50

Здоровя та фізичний розвиток

 

16:00 -  16:20

Художньо-продуктивна діяльність (малювання)

 

 

9:00 – 9:25

Логіко-математичний розвиток

 

09:35 – 10:00

Художньо-продуктивна діяльність (аплікація/конструю

вання)

 

10:10-10:40

Здоровя та фізичний розвиток

 

16:00-  16:25

Ознайомлення з соціумом (ознайомлення з предметним довкіллям/праця дорослих)

 

9:00 – 9:25

Логіко-математичний розвиток

 

9:35- 10:15

Здоровя та фізичний розвиток (ЛФК)// Заняття  з   практичним  психологом

 

10:20 -10:45

Художньо-продуктивна діяльність (музична діяльність)

 

16:00 – 16:25 Ознайомлення з соціумом (ознайомлення з природним довкіллям)

 

СЕРЕДА

група № 1 «Горобинка»,

3-йр.ж

група № 2

«Полуничка»,

4-й р.ж

група №4

«Золота рибка»,

5-йр.ж

група №5

«Берізка»,

5 –й р.ж

група №6

«Ромашка»,

6-й р.ж

група №3

«Віночок»,

6-й р.ж

9:00-9:15 

Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування (мовленнєва діяльність, мовленнєве спілкування, розвиток мовлення)

 

9:25-9:40

Здоровя та фізичний розвиток

 

16:00  - 16:15

Художньо-продуктивна діяльність (малювання/ліплення)

9:00-9:15

Здоров’я та фізичний розвиток

 

9:30-9:45

Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування (мовленнєва діяльність, мовленнєве спілкування, розвиток мовлення)

 

16:00  - 16:15

Художньо-продуктивна діяльність (аплікація/конструюва

ння)

 

9:00-9:40

Здоровя та фізичний розвиток (ЛФК)//

 Художньо-продуктивна діяльність (малювання/ліплення)

 

9:50-10:10

Художньо-продуктивна діяльність (музична діяльність)

 

16:00  - 16:20

Ознайомлення з соціумом (ознайомлення з предметним довкіллям)

 

9:00-9:20

Художньо-продуктивна діяльність (музична діяльність)

 

9:30 – 9:50

Розвиток мовлення і

культура мовленнєвого спілкування (мовленнєва діяльність, мовленнєве спілкування, розвиток мовлення)

 

16:00-16:20

Ознайомлення з соціумом (патріотичне виховання)

9:00 -9:30

Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування  (грамота)

 

09:45 -10:15

Здоровя та фізичний розвиток (ЛФК)// Ознайомлення з соціумом (ознайомлення з природним довкіллям)

 

10:25-10:55

Художньо-продуктивна діяльність (музична діяльність)

 

16:00 – 16:25

Ознайомлення з соціумом (патріотичне виховання)

9:00-9:30

Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування  (грамота)

 

9:40 – 10:10

Художньо-продуктивна діяльність (аплікація/конструю

вання)

 

10:20 – 10:50

Здоров’я та фізичний розвиток

 

16:00 – 16:25

Ознайомлення з соціумом (ознайомлення з предметним довкіллям/праця дорослих)

 

ЧЕТВЕР

група № 1 «Горобинка»,

3-йр.ж

група № 2

«Полуничка»,

4-й р.ж

група №4

«Золота рибка»,

5-йр.ж

група №5

«Берізка»,

5 –й р.ж

група №6

«Ромашка»,

6-й р.ж

група №3

«Віночок»,

6-й р.ж

9:00 – 9:15

 Сенсорний розвиток

 

9:25 – 9:40

Художньо-продуктивна діяльність (аплікація/конструювання)

 

16:00-16:15

Розваги

 

9:00  -  9:40

Здоровя та фізичний розвиток (ЛФК)// Ознайомлення з соціумом (ознайомлення з природним довкіллям)

 

9:50  -10:05

Логіко-математичний розвиток   

 

16:00-16:15

Розваги

 

9:00 – 9:20

Логіко-математичний розвиток  

 

9:30– 9:50

Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування (навчання дітей другої мови)

 

16:00-16:20

Розваги

 

9:00 – 9:20

Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування (навчання дітей другої мови)

 

9:45 – 10:10

Здоровя та фізичний розвиток (ЛФК)//

Ознайомлення з соціумом (ознайомлення з природним довкіллям)

 

16:00  - 16:20

Розваги

9:00 – 9:30

Логіко-математичний розвиток  (логіка/економічна освіта) 

 

9:40 – 10:10

Художньо-продуктивна діяльність (ліплення)

 

10:20-10:45

Ознайомлення з соціумом (соціалізація)

 

16:00—16:25

Розваги

9:00 – 9:30

Логіко-математичний розвиток   (логіка/економічна освіта)

 

9:40 -10:10

Художньо-продуктивна діяльність (ліплення)

 

10:20-10:50

Здоров’я та фізичний розвиток (ЛФК) // Ознайомлення з соціумом (патріотичне виховання)

 

16:00—16:25

Розваги

 

ПЯТНИЦЯ

група № 1 «Горобинка»,

3-йр.ж

група № 2

«Полуничка»,

4-й р.ж

група №4

«Золота рибка»,

5-йр.ж

група №5

«Берізка»,

5 –й р.ж

група №6

«Ромашка»,

6-й р.ж

група №3

«Віночок»,

6-й р.ж

9:00-9:15 

Художньо-продуктивна діяльність (музична діяльність)

 

9:25-9:40

Ознайомлення з соціумом (ознайомлення з природним довкіллям)

9:00 – 9:15

Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування (навчання дітей другої мови)

 

9:25 -  9:40

Художньо-продуктивна діяльність (музична діяльність)

 

16:00-16:15

Ознайомлення з соціумом (патріотичне виховання)

9:00-9:20

Ознайомлення з соціумом (ознайомлення з природним довкіллям)

 

9:30-9:55

Здоровя та фізичний розвиток

 

16:00-16:20

Ознайомлення з соціумом (патріотичне виховання)

9:00 – 9:25

Здоровя та фізичний розвиток

 

9:35  - 9:55

Художньо-продуктивна діяльність (ліплення)

 

 

16:00-16:20

Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування (художньо-мовленнєва діяльність)

9:00-9:30

Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування (навчання дітей другої мови)

 

9:45-10:05

Розвиток дрібної моторики та графо моторних навичок

 

10:15  - 10:45

Здоровя та фізичний розвиток

 

16:00-16:25

Ознайомлення з соціумом (ознайомлення з природним довкіллям)

9:00  -  9:40

Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування (навчання дітей другої мови)// Розвиток дрібної моторики та графо моторних навичок

 

10:10-10:35

Художньо-продуктивна діяльність (музична діяльність)

 

16:00-16:25

Ознайомлення з соціумом (ознайомлення з природним довкіллям)


Розклад організованої діяльності фахівців СДНЗ №232 на 2019-2020 н.р.

 

Дні тижня

Група №1

Група №2

Група №3

Група №4

Група №5

Група №6

Організована діяльність з фізвиховання

Понеділок

9:20-9:35

9:00-9:15

10:10-10:40

 

 

 

Вівторок

 

 

 

9:00 -  9:20

9:30 – 9:50

10:10-10:40

Середа

9:25-9:40

9:00-9:15

10:20 – 10:50

 

 

 

Четвер

ІІ половина дня – вечори розваг

П'ятниця

 

 

 

9:30-9:55

9:00 – 9:25

10:15  - 10:45

Організована діяльність з музичного виховання

Понеділок

 

 

 

09:50 – 10:10

10:20 – 10:40

9:00– 9:25

Вівторок

9:00-9:15

9:40- 9:55

10:20 -10:45

 

 

 

Середа

 

 

 

9:50-10:10

9:00-9:20

10:25-10:55

Четвер

Індивідуальна робота (з дітьми «групи ризику», дітьми з інвалідизацією) ІІ половина дня – вечори розваг

П'ятниця

9:00-9:15

9:25 -  9:40

10:10-10:35

 

 

 

Організована діяльність з ЛФК

Понеділок

 

 

 

9:00-9:40

9:35 – 10:05

10:10-10:50

Вівторок

9:00-9:30

9:35- 10:15

 

 

 

Середа

 

 

9:00-9:40

 

09:45 -10:15

Четвер

9:00  -  9:40

10:20-10:50

 

9:45 – 10:10

 

П'ятниця

Індивідуальна робота з дітьми з інвалідизацією