08.02.2018

У рамках засідання батьківського клубу вихователь групи середнього дошкільного віку №2 «Полуничка» Білоус Тетяна Михайлівна провела практичне заняття для батьків та дітей «Сходинки до грамоти». Батьки отримали консультацію щодо завдань з навчання дітей грамоті та практично разом із своїми дітьми опанували різні методи і прийоми ознайомлення зі звуком та буквою.

 07.02.2018

на базі нашого садочка пройшов майстер-клас «Використання арт-технологій в освітньому процесі». Педагоги ЗДО району отримали консультацію та рекомендації щодо можливостей використання різних видів арт-технологій в роботі з дітьми та мали можливість самостійно декорувати скляні баночки за допомогою круп, випробувати себе в ролі художників, малюючи на скляному мольберті.

 23.11.2017 на базі нашого садка пройшла зустріч завідувачів ДНЗ Запорізької області, які проходили  курси підвищення кваліфікації завідувачів дошкільних навчальних закладів при Запорізькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти. Завідувач нашого СДНЗ Кончуковська Т.Л. провела лекцію-презентацію "Система роботи з дітьми, які мають порушення опорно-рухового апарату", спеціалісти СДНЗ ознайомили присутніх з організацією та особливостями проведення корекційно-відновлювальної роботи з дітьми з особливими освітніми потребами, вихователь-методист Соловйова С.П. ознайомила з організацією роботи з педагогами СДНЗ з питань проведення навчально-виховної роботи з дітьми, які мають порушення ОРА.  

 

22.11.2017 в групі № 6 "Ромашка" пройшло І засідання батьківського клубу "Родинне коло". Кожна сім'я представила свою родину в презентації, батьки мали можливість розповісти про своїх дітей та сімейні традиції, ближче познайомитись один з одним та дізнатись більше про таланти своїх дітей. Зустріч пройшла в теплій, дружній атмосфері, про що свідчать відгуки батьків наприкінці засідання. 

 

 

09.11.2017 в групі № 4 "Золота рибка" пройшло І засідання батьківського клубу, на якому батьки разом із дітьми виготовляли атрибути для майбутньої театральної вистави. Всі присутні отримали відповідні ролі та завдання. Батьки були призначені відповідальними та помічниками майбутніх артистів.  

 

 

В рамках Тижня безпеки начальник штабу цивільного захисту Соловйова С.П. провела навчання працівників СДНЗ. 

Світлана Павлівна ознайомила з типами вогнегасників та правилами користування нимим, нагадала функціональні обов'язки командирів формувань ЦЗ, дії працівників на випадок надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, правила евакуації.Кожна нація, кожен народ має свої звичаї, що вироблялися протягом багатьох століть і освячені віками. Звичаї народу - це ті прикмети, по яких розпізнається народ не тільки в сучасному, а і в його історичному минулому.

     З метою розширити і поглибити знання дітей про звичаї та обряди українського народу, виховання любові до народних традицій, шанобливого ставлення до родини 12.10.2017 року  в СДНЗ №232 «Сіренький зайчик» відбулося  Родинне свято для дітей старшого дошкільного віку.

      Свято-це завжди казка, сповнена позитивними емоціями, чарівними дивами та яскравими кольорами, в яких діти стають маленькими творцями добра і краси. Вихованці групи №4 «Золота рибка» та групи №5 «Берізка» подарували присутнім незабутні хвилини щастя і радості у чудових піснях, віршах та танцювальних номерах, в яких відображалася душа українського народу. Також в рамках свята пройшла виставка дитячих робіт  на тему «Барви золотої осені» та  дегустація страв української національної кухні.

          Позитивні емоції отримали не тільки вихованці, але і їх батьки та гості свята.
На початку навчального року в групі №2 "Полуничка" (5-й рік життя) пройшли батьківські збори.

Запрошені на збори завідувач СДНЗ Кончуковська Т.Л. подякувала батькам за допомогу у проведені поточних ремонтів, благодійну підтримку матеріально-технічної бази садка та нагадала режим роботи і правила перебування дітей в СДНЗ; вихователь-методист Соловйова С.П. ознайомила батьків з річними завданнями та пріоритетними напрямами роботи в новому навчальному році; голова БК СДНЗ Балицька Л.А. вручила подяки батькам за активну участь в житті групи та садочка; заступник голови БК СДНЗ Олійник О.О. звітувала про надходження та розподіл благодійних внесків фонду "Розвиток" за літній період; завгосп Лук'яненко О.В. звітувала про проведені поточні ремонти та благоустрій території СДНЗ.
Батьківські збори в групі №6 "Ромашка"

(молодший дошкільний вік).

Практичний психолог Сизоненко В.Г. ознайомила батьків з психологічними особливостями дітей молодшого віку, надала практичні рекомендації щодо розвитку пізнавального інтересу у дітей та приклади розвивальних завдань з формування сенсорно-пізнавальних здібностей дітей. Сестра медична старша Дорошенко Л.М. нагадала про дотримання санітарних норм, режиму дня в садочку та вдома, дала роз'яснення щодо проведення обов'язкових планових щеплень дітей.  Заступник голови БК СДНЗ Олійник О.О. звітувала про надходження та розподіл благодійних внесків фонду "Розвиток" за літній період. Завгосп Лук'яненко О.В. звітувала про проведені поточні ремонти та благоустрій території СДНЗ.
Батьківські збори в групі старшого дошкільного віку №5 "Берізка".

Практичний психолог Сизоненко В.Г. ознайомила батьків з розвиваючою програмою використання конструктору LEGO, провела з батьками практичні вправи, які можна використовувати вдома з дітьми.

Заступник голови БК СДНЗ Олійник О.О. звітувала про надходження та розподіл благодійних внесків фонду "Розвиток" за літній період. Завгосп Лук'яненко О.В. звітувала про проведені поточні ремонти та благоустрій території СДНЗ.